Recenze našeho obchodu

30. 07. 2021

rychlost dodání
25. 07. 2021

Bentech mini je ideální fotopast na zloděje do vnitřních prostor. Je malá a málo váží a má čitelný a kvalitní záznam. Ke všem jsem si samozřejmě kromě sd karty přikoupila malý visací zámek na heslo na uzamčení vnitřního prostoru s sd kartou a baterkami a zámek na kolo master lock pro uzamčení fotopasti na místě instalace (ochrana proti krádeži). Doporučuji. Doporučuji i tento obchod. Jednu sd kartu jsem musela reklamovat a reklamace a výměna sd karty proběhla rychle a naprosto bez problémů. V obchodě na zákaznické lince jsou k dispozici dvě osoby, jeden chlapec, který skutečně dokáže poradit, a jedna dívka, která mně připadá ještě v zácviku. Doporučuji zapracovat na větší trpělivosti vůči zákazníkovi, který má více otázek. To jsem třeba já. Slečna ale dokázala poradit a zodpovědět otázky a když něco nevěděla, požádala mně o zaslání dotazu mailem. Takže OK.
Kvalita, rychlost dodání, zákaznický servis, tj. pomoc s výběrem a fungováním produktů.
13. 07. 2021

Rychlost
02. 07. 2021

Objednávka byla vyřízena rychle a ke vší spokojenosti
30. 06. 2021

Rychlost

Fotopast UOVision Compact LTE

 Skladem, ihned k dodání
Kdy zboží dostanu?

Kdy zboží dostanu?

Česká pošta - balík do ruky - Dobírka středa 22. 9.
Osobní odběr – Zásilkovna čtvrtek 23. 9.
PPL - Dobírka středa 22. 9.

OS251

Výrobce: UOvision

Výchozí sítí fotopasti značky UOVision Compact je rychlá LTE 4G. Fotopast využívá mobilního zařízení pomocí které můžete ovládat ji a nastavovat. Při nákupu fotopasti je možné využít i cloudové uložiště. Zařízení podporuje paměťové karty do velikosti 32 GB. Detekční vzdálenost až 16 m a neviditelný noční přísvit 940 nm umožňují nepřetržitý monitoring.

Potřebujete poradit

Fotopast UOVision Compact LTE

 

Účel použití
Značka

 

Ochrana majetku

 

Monitoring zvěře

UOvision

 

Vlastnosti fotopasti

 

Ovládání

Fotopast nemá vystavěný displaj. Pro ovládání s displejem je nutné si stáhnout a aktivovat aplikaci k fotopasti. Díky aplikaci můžete fotopast ovládat, nastavovat a využívat k pozorování.  Aplikace je dostupná pouze v anglickém jazyce, avšak v manuálu je krok po kroku vysvětlená manipulace v českém jazyce. 

Po vložení SD karty do zařízení je nutné ji naformátovat a poté vložit do počítače - na SD kartě se objeví počítačový program, který vám umožní fotopast nastavit. Snímky si můžete odesílat na váš email nebo mobilní zařízení. 

 

 

Rozlišení videa

Fotopast UOVision Green N-30 nabízí pro videozáznamy rozlišeníHD 1280 × 720p a WVGA. Díky funkci Time Lapse fotopast automaticky pořídí záznamy v zadaných intervalech. 

Rozlišení fotek

Pro zařízení jsou k dispozici rozlišení 3 Mpx, 5 Mpx, 8 Mpx, 12 Mpx, 16 Mpx, 20 Mpx. Fotografie jsou ve formátu JPG. Prodleva PIR si nastavíte časový interval, díky kterému se vyhnete pořízení velkého počtu snímků jednoho objektu

GSM modul

Zařízení má k dispozici LTE 4G síť. Budete mít nad fotopastí naprostou kontrolu. Zařízení je možné pomocí aplikace ovládat a nastatovat na dálku. Dokonce je možné využít váš telefon, jako obrazovku fotopasti. Aplikace je dostupná pouze v anglickém jazyce, avšak v manuálu je krok po kroku vysvětlená manipulace v českém jazyce.

Pro náročné uživatele je možné využít cloudové uložiště. Zpoplatněné plány jsou Standard s neomzeným uložištěm, archivací až na 6 měsíců a Senior s archivací na 1 rok. Plán, který můžete využít zdarma je Free pro neomzené uložiště a archivaci 10 dnů. 


Snímky a video záznamy si můžete odesílat na email a mobilní zažízení. 


 

Infra přísvit

Díky neviditelnému přísvitu 940 nm s dosvitem až 16m, fotopast tedy nevyleká zvěř ani zloděje. 

 

 

Baterie a nabíjení

K napájení fotopasti potřebujete minimálně 8ks AA alkalických baterií. V nouzovém režimu mohou být pouze 4. Vkládejte pouze stejný typ baterií.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost fotopasti bez baterií je 287 g, rozměry: 89 x 56 x 123 mm.

Výhody

Rychlost spuštěče (0,4s), české menu, GSM modul, 20 Mpx fotografie, odolnost, funkce Serie foto a Smart video.

 

Nevýhody

Vyšší cena.

 

 

Obsah balení
Technické parametry

- Fotopast

- Anténa

- Popruh pro uchycení

- Návod

- GSM funkce: Ano

- Hmotnost fotopasti (bez baterií): 287 g

- Rozměry fotopasti: 89 x 56 x 123 mm

- Detekční vzdálenost: až 22 m

- Vzdálenost nočního vidění: až 15 m

- Zachycení: 5 - 60 s, 1 - 10 snímky

- Formát videa: AVI

- Formát fotografií: JPG

- Zorné pole: 54°

- Rychlost spouště: 0,4 s

- Nastavení citlivosti PIR čidla

- Časosběrná funkce

- Nastavení expozice

- Rozlišení fotek: 3/5/8/12/16/20 Mpx

- Rozlišení videa: WVGA/720p/1080p

- Napájení: min. 8 ks AA baterií

- Paměťová karta: až 32 GB

- Odolnost vůči vodě, sněhu a extrémním teplotám

 

K této fotopasti můžete dokoupit

 

Kovový ochranný box

Box

Vrut pro instalaci do stromu

vrut

Zámek Master Lock

Zámek

Paměťová karta

Paměťová karta

Solární nabíječka

Solární nabíječka

SIM karta

SIM

  • Značka UOvision
  • Detekční vzdálenost do 20 metrů
  • Rozlišení 1080p Full HD
  • Jazyk menu český
  • Wifi Ne
  • SIM Ano
Fotopast UOVision Compact LTE

Výrobce: UOvision

Výchozí sítí fotopasti značky UOVision Compact je rychlá LTE 4G. Fotopast využívá mobilního zařízení pomocí které můžete ovládat ji a nastavovat. Při nákupu fotopasti je možné využít i cloudové uložiště. Zařízení podporuje paměťové karty do velikosti 32 GB. Detekční vzdálenost až 16 m a neviditelný noční přísvit 940 nm umožňují nepřetržitý monitoring.

Potřebujete poradit

Fotopast UOVision Compact LTE Fotopast UOVision Compact LTE Fotopast UOVision Compact LTE Fotopast UOVision Compact LTE Fotopast UOVision Compact LTE Fotopast UOVision Compact LTE Fotopast UOVision Compact LTE Fotopast UOVision Compact LTE UOvision

7690