Recenze našeho obchodu

01. 04. 2020

Koupila jsem tam, kde tomu rozumí. Vše OK.
21. 03. 2020

spokojenost, rychlé dodání
09. 03. 2020

Rychlost, profesionální jednání při domluvě rozdělení objednávky.
22. 02. 2020

cenově výhodný nákup
09. 02. 2020

Rychlé a spolehlivé jednání.

Představení nejlepších značek fotopastí

Představení nejlepších značek fotopastí

V posledních letech se na trhu objevuje čím dál tím větší množství výrobců a značek fotopastí, které nabízí produkty různých kvalit v nejrůznějších cenových relacích. My si však ceníme osvědčených jmen na poli fotopastí, na které se můžeme spolehnout co do kvality, tak do případného servisu. Mnoho z nabízených značek disponuje českou lokalizací a nastavení zařízení je jednoduché a intuitivní. Většina značek má svá zažitá specifika, která je na první pohled odlišují od ostatních. Rádi vám je nyní představíme a přiblížíme.

BENTECH

Bentech je nová původní česká značka, kterou byste rozhodně neměli přehlédnout. Nabízí odolná a kvalitní zařízení s širokým pozorovacím úhlem 90° - 110°, a vysokou kvalitou fotografií a videozáznamů. Fotopasti této značky disponují také rychlou spouští, spolehlivým GSM modulem a užitečnými funkcemi jako je časovač nebo časosběr.  Hodí se tak jak pro myslivost, tak ochranu objektů. Jediná nevýhoda fotopastí Bentech jsou jejich větší rozměry.

Ltl Acorn

Ltl Acorn z nejstarších značek, které se na českém trhu vyskytly. Skvěle se zavedla a i dnes se těší oblibě, především mezi myslivci a milovníky přírody. Její výhodou je značná odolnost fotopastí vůči přírodním podmínkám a postranní čidla, která zajišťují dokonalé pokrytí sledovaného prostoru. Hodí se tak především pro myslivce, kteří chtějí mít dokonalý přehled o pohybu zvěře. Nevýhodu naopak představuje poněkud konzervativnější přístup k inovacím, pomalejší GSM modul a anglické menu.

ScoutGuard

Značka ScoutGuard se může pyšnit dlouhou tradicí a na kontě má bezpočet novinek, které se postupně staly běžnou součástí standardu všech fotopastí. Zařízení tohoto výrobce jsou energeticky nenáročná, obvykle postačí 4 ks baterií, a mají silný neviditelný 940 nm dosvit. Výborné je i fungování GSM modulu – tato značka poprvé uvedla možnost zasílání fotografií z fotopasti na mobilní telefon. Největší předností fotopastí ScoutGuard jsou modely s malými rozměry, které bez problémů skryjete jak při monitoringu zvěře, tak především při ochraně majetku. Nevýhodou je pomalejší spoušť a nepřítomnost USB kabelu u mnoha modelů – fotografie je nutné prohlížet vložením SD karty do počítače.

Bunaty

Bunaty je jednou ze značek působících výhradně na českém a slovenském trhu, české menu je tedy samozřejmostí. Její hlavní doménou je univerzální použití pro myslivost i střežení majetku a kvalitní zpracování těla fotopastí. Zařízení disponují LCD displejem na přední straně a laserovým ukazovátkem, které umožňuje přesné zamíření na sledovanou oblast bez nutnosti komplikované instalace. Předností je snadná výměna baterií a prohlížení fotografií bez nutnosti demontáže. Nevýhodou je pomalejší spoušť.

Num\'axes

Francouzskou značkou, která se objevila až v poslední době, je Num\'axes. Dosud se na českém trhu vyskytuje pouze v omezené míře, a my jsme jedni z mála prodejců, kteří ji nabízejí. Fotopasti tohoto výrobce si nesou svůj jedinečný vzhled a jsou vhodné především pro myslivost a pozorování zvířat. Výhodou značky je GSM modul na velmi vysoké úrovni, výborné rozlišení fotografií i videa, a laserové ukazovátko pro přesné zaměření sledovaného místa. Nevýhodu u mnoha modelů této značky představuje malý LCD displej pro nastavení a větší rozměry, které by mohly při skrývání fotopasti ve vnitřních prostorách představovat problém.

KeepGuard

KeepGuard je kvalitní výrobce odolných fotopastí, které se můžou pochlubit hlavně vysokou kvalitou pořízených záznamů a rychlostí spouště. Velkou výhodou pro využití ve venkovním prostředí je jejich odolnost vůči vodě a sněhu, vydrží tedy v akci celoročně. Při používání je jedinou slabinou nastavovací menu, které se nedodává v českém jazyce, a mohutnější rozměry.

ForestCam

Výrobce ForestCam je jednou z nejnovějších značek fotopastí na trhu, přesto už se masivně rozšířil mezi české prodejce. Myslivci i podnikatelé ocení převážně malou velikost zařízení (včetně jedné nabízené miniaturní fotopasti), bezpečné uložení baterií zabraňující poškození, a rychlé odesílání fotografií z fotopasti do mobilního telefonu. Nastavení i používání fotopastí ForestCam je jednoduché a intuitivní.

Zveřejněno v Rady, návody Články  

Zveřejněno dne 30/07/2018 12:50:00
Váš komentář byl úspěšně odeslán. Děkujeme!
Přidat komentář
Jméno*
E-mail:*
Komentář:*
  Captcha
  Přidat komentář